Ahmet Mizrak

Regnskab

Anette Halager

Lærer
Dansk, Engelsk

Anne Birgitte Bjerrum

Sekretær
Elevadministration, Ungdomskort, Brobygning

Anne Gamborg Ørum

Lærer
Engelsk, Musik

Anne Harrits

Projektleder Akademiet for Talentfulde Unge

Anne Munk Højte

Lærer
Erhvervsøkonomi, Historie, Innovation, Samfundsfag

Anne Tanggaard Schmidt

Lærer
Dansk, Psykologi

Astrid Midtgaard Hvelplund

Lærer
Dansk

Axel Rahbech Pedersen

Lærer
Dansk, Matematik

Benny Klaris Madsen

Lærer
Fysik, Matematik

Birgit Grunnet

Lærer
Dansk, Oldtidskundskab, Religion

Birgitte Rasmussen

Lærer
Engelsk, Spansk

Bjarne Aagaard

Lærer
Fysik, Matematik

Boline Albæk Ravn

Lærer
Biologi, Dansk

Christina Blach Hansen

Lærer
Matematik, Samfundsfag

Christina Thisted Eriksen

Lærer
Idræt, Matematik

Clara Aagaard Matthiesen

Lærer

David Kyng

Lærer
Historie, Samfundsfag

Ellen Holmgaard Jørgensen

Lærer
Dansk, Historie

Gitte Ahlers Olsen

Lærer
Biologi, Idræt

Gitte Jensen

Lærer
Dansk, Engelsk

Hanne Carlsen Christiansen

Lærer
Tysk

Hanne Overgaard Ingvardsen

Lærer
Billedkunst, Dansk, Musik

Hanne Aae Iversen

Lærer
Mateamtik

Hans Oluf Schou

Lærer
Dansk, Mediefag

Hans Svankjær Jacobsen

Lærer
Kemi

Hans Ulrik Ringstrup Ege

Lærer
Engelsk, Musik

Heine Eide Munk

Teknisk Service Leder

Helga Schmidt Mikkelsen

Lærer
Dansk, Samfundsfag

Henning Nielsen

Teknisk Service Medhjælper

Henriette Hald Dommergaard

Sekretær
Økonomi, SPS

Henrik Bank Andersen

Lærer
Filosofi, Idræt

Ina Holst Rendboe

Studievejleder, Lærer
Dansk, Historie

Inge Gammelgaard

Kantineleder

Ingrid Beier Ommen

Lærer
Fysik, Matematik

Irvin Silberling Svensson

Lærer
Fysik, Matematik

Jakob Holm

Lærer
Matematik

Jette Clausen

Sekretær
Løn, SU, Elevadministration

Jette Schouborg Nielsen

Lærer
Fysik, Kemi

Jørgen Bøge

Lærer
Dansk, Engelsk

Jørn Andersen

Teknisk Service Medhjælper

Karin Overballe

Studievejleder, Lærer
Psykologi

Kathrine Lodberg Wejse

Lærer
Dansk, Religion

Katrine Egelund Pedersen

Lærer
Biologi, Bioteknologi, Kemi

Kim Kjærgaard

Vicerektor

Kim Pedersen

Teknisk Service Medhjælper

Kim Sung Jensen

Lærer
Historie, Kinesisk

Kristina Andersen

Lærer
Engelsk, Spansk

Kristina Jørgensen

Sekretær
Bogdepot

Kristine Birgitte Rasmussen

Lærer
Historie, Religion

Kristine Maraldo

Lærer
Biologi, Naturgeografi

Lasse Hede

Lærer
Idræt, Samfundsfag

Lene Sommer

Lærer
Idræt, Tysk

Lis Vivi Fonnesbæk Hansen

Lærer
Historie, Idræt

Lisbeth Drasbech Hansen

Lærer
Biologi

Liv Heegaard Bennike

Lærer
Samfundsfag, Spansk

Lone Ahrenfeldt Kristiansen

Kantine

Lone Sandholdt Jacobsen

Rektor

Mads Vestergaard

Lærer
Historie, Matematik

Marianne Dahlerup Poulsen

Lærer
Fysik, Matematik

Marianne Stevnhoved Henriksen

Lærer
Historie, Spansk

Marianne Vestergaard

Inspektor

Marlene Vind Hofmeister

Lærer
Biologi, Psykologi

Merete Søgaard

Fransk, Oldtidskundskab, Tysk

Mette Engberg

Lærer
Billedkunst, Engelsk

Mette Hedegaard Fiedler

Lærer
Biologi, Bioteknologi, Kemi

Mong Diep Nguyen

Rengøring

Morten Sjelborg-Sørensen

Lærer
Idræt, Religion

Morten Søding Sørensen

Lærer
Idræt, Mediefag

Pernille Bach Steffensen

Lærer
Dansk, Samfundsfag

Pernille Hoveroust Dupont

Lærer
Fysik, Matematik

Rasmus Bach Frandsen

Lærer
Dansk, Historie

Rasmus Eriksen

Lærer
Historie, Samfundsfag

Rikke Frovin Crenzien

Lærer
Biologi, Idræt

Rikke Rosendal Schmidt

Lærer
Dansk, Engelsk

Sanne Fredsted

Lærer
Dansk, Engelsk, Oldtidskundskab

Sascha Kristiane Sandfeld Sørensen

Lærer
Historie, Samfundsfag

Sevinc Kavuncu

Rengøring

Sisse Storgaard

Studievejleder, Lærer
Engelsk, Dansk

Solvejg Basse-Richter

Lærer
Engelsk, Samfundsfag

Steffen Hindborg Pedersen

Lærer
Datalogi, Kemi

Susanne Damsgaard

Rengøringsleder

Svend Roald Thorhauge

Daglig Leder af Akademiet for Talentfulde Unge

Terese Damhøj Ommen

Lærer
Matematik

Thi Kim Chi Nguyen

Rengøring

Thi Xuan Nguyen

Rengøring

Thomas Back

Lærer
Engelsk, Tysk

Thomas Kølsen Iversen

Lærer
Dansk, Engelsk

Tine Ørum Secher

Uddannelsesleder

Ulla Birgitte Alkjærsig

Lærer
Dansk, Spansk

Zana Tahsen

It medarbejder